HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Campermen'in geçmişi 1983 yılına dayanmaktadır. 1983 yılında faaliyetlerine ahşap, plastik ve alüminyum doğramacılık ile başlayan bir aile şirketidir. 80 civarında işçi çalıştıran aile daha sonra mobilya imalatına başlamıştır. 2018 yılından itibaren Campermen markası ile outdoor pazarında yer almıştır. 2020 yılında Campermen adlı ikinci bir şirket kurulmuştur. Mobilya imalatına devam ederken araç üstü çadır imalatını ana faaliyeti olarak sürdürmektedir.

Araç üstü çadır modelleri tümü sert kabuklu olmak üzere yukarı açılan ve yana açılan - katlanır modellerden oluşmaktadır. Kabuk malzemeleri olarak modele göre fiberglass ya da ABS plastik kullanılmaktadır. Kullandığı malzemelerin en üst kalitede olmasına dikkat etmektedir.

Campermen malzeme temininde sürprizlerle karlaşmamak için yarımamul üretimini olabildiğince kendi imkanlarıyla yapmaya özen göstermektedir. Fiberglass kabuklu modeller %100 el işçiliği ile Campermen'in kendi bünyesinde üretilmektedir. ABS kabuklu çadırların kabuğu yerli iş ortaklarından temin edilip sonrasında ABS kabuklu çadırlar yine el işçiliği ile Campermen'in kendi bünyesinde üretilmektedir. Amortisör makaslarının ve kabuk tavkviye çeliğinin kaynak işçiliğinden, çadır bünyesinde kullanılan değişik aparatların preslenmesine kadar kendi imkanlarını kullanmaktadır. Çadır bezinin dikimini de kendi bünyesinde yapmaktadır.

Ana hedef pazarı Avrupa ülkeleri olan şirket Avrupa kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Avrupa'da pazar alanını genişletirken, diğer ülke pazarlarına da girmektedir.

Campermen para kazanırken hizmet etmenin amaçlarından biri olduğunu unutmaz. Ürettiği malların desteğini vermeye çok önem verir. Bu yüzden müşteri memnuniyeti konusunda kendine güvenmektedir. Campermen'in reklamını büyük ölçüde müşterileri yapmıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Sorularınız Mı Var?

Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıltlamaya Hazır.
"