CAMPERMEN HİKAYESİ

CAMPERMEN HİKAYESİ

CAMPERMEN HİKAYESİ

Evet, Campermen'in kurucusu da bir kamp tutkunuydu. 2016 yılında pickup'ı için kılıflı araç üstü çadır almıştı ve ilk başta şehirde pickup'ının arkasına monte ettirecek yer bile bulamamıştı. Yerli endüstride bir boşluk olduğu açıktı ve bu tür ekipmanlara olan talebin yüksek olduğuna inanıyordu.

Yurtdışında yüksek öğrenimi sırasında ticaretle uğraşmıştı. Yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra Türkiye'deki ailesinin yanına dönmüş ve iş hayatına devam ediyordu. Üretim ortamında yetiştiği için araç üstü çadır üretimi konusunda kendine güveniyordu. Babasının atölyesinde fiberglas kabuklu araç üstü çadır yapmaya başladı. İlk çadırların videosunu çekip Internet'ten reklamını yaptı. Yaptığı satışlardan elde ettiği parayla hammadde alıp çadır imalatına devam etti. Bugün de tüm satış gelirleri şirket için harcanmaktadır.

İlk çadırları el işçiliği ile kendisi yapıyordu ve babasının atölyesinde kendisi için yeterli alan yoktu. Bunun üzerine daha geniş bir yer kiraladı ve işe fiber - döküm, kaynak, dikiş ve montaj için yeni işçiler aldı. Zaman geçtikçe araç üstü çadır imalatı ailenin odaklandığı ana faaliyet haline geldi ve Campermen şirketi kuruldu.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Sorularınız Mı Var?

Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıltlamaya Hazır.
"